Ambulancia Spišská Stará Ves

Pozývame Vás do našej ambulancie v meste Spišská Stará Ves. Nájdete nás v budove zdravotného strediska, 1. poschodie, ordinačné hodiny, utorky a štvrtky, 7:30 – 15:00.

zmena lekára
Staňte sa našim pacientom a užívajte si kvalitnú zdravotnú starostlivosť. Pohodlný prevod Vašej zdravotnej karty zariadime za Vás.
začnite tu

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých Spišská Stará Ves

Prijmite pozvanie do ambulancia v Spišskej Starej Vsi. Nájdete nás na prízemí zdravotného strediska. Využite bočný vchod pre vstup priamo do čakárne.

Ambulancia Spišská Stará Ves – ordinačné hodiny

Obráťte sa na nás ak potrebujete poradiť alebo pomôcť s Vašou zdravotnou starostlivosťou. Nájdete nás v zdravotonom stredisku Spišská Stará Ves. Tešíme sa na Vašu návštevu utorky a štvrtky, v čase od 7:30 do 15:00 hod.

NOVINKA • Objednajte sa cez telefón alebo on-line. Kontaktujte nás

  • Pondelok
  • Utorok07:30 - 15:00
  • Streda
  • Štvrtok07:30 - 15:00
  • Piatok

Výkony a cenník služieb

Preštudujte si širokú škálu služieb, vrátane všeobecných vyšetrení aj špecializovaných procedúr, ktoré Vám ponúkame. Sme tu pre vás, aby sme Vám poskytli kvalitnú zdravotnú starostlivosť. Podrobný zoznam úkonov aj cenník nájdete tu.

Podeľte sa o svoj názor

Vaše Google recenzie pomáhajú ostatným a pomáhajú aj nám zlepšiť naše služby. Ďakujeme za podporu.

Pridaj Google recenziu→

Poradňa a kontakty

V prípade, že máte akékoľvek otázky alebo sa chcete poradiť, smelo nás kontaktujte. Pre viac informácií úkonoch aj možnostiach, ako sa stať naším pacientom nás navštívte v našej ambulancii alebo využite on-line formulár.

Plánujete zmenu lekára?

Staňte sa aj Vy našim pacientom a užívajte si kvalitnú zdravotnú starostlivosť priamo u Vás doma. Pohodlný prevod Vašej zdravotnej karty zariadime za Vás.

Zitite viac tu →

Mohlo by Vás zaujímať:

Ambulancia Ždiar

Navštívte tiež našu ambulanciu pre dospelých v obci Ždiar, Belianske Tatry. Kvalitná zdravotná starostlivosť pre Vás aj pre celú Vašu rodinu.

Pomôžeme Vám v starostlivosti o Vaše zdravie. Pozývame Vás do našej ambulancie v obci Ždiar. Kvalitná zdravotná starostlivosť priamo u Vás doma.

zistite viac

Cenník výkonov

Zoznam úkonov a cenník ambulancie Ždiar aj Spišská Stará Ves

Cenník →

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť? Kontaktujte prosím niektorú z našich ambulancií

Kontakty →