Zmena lekára

Staňte sa našim pacientom a užívajte si výhody kvalitnej zdravotnej starostlivosti. Jednoduchý a rýchly prevod Vašej zdravotnej karty za Vás radi vybavíme online

zmena lekára
Staňte sa našim pacientom a užívajte si kvalitnú zdravotnú starostlivosť. Pohodlný prevod Vašej zdravotnej karty zariadime za Vás.
začnite tu

Ako na to: vyplňte prosím a odošlite online registračný formulár. Bezstarostný prevod Vašej zdravotnej karty k nám zariadime za Vás. 

Zmena lekára. Vybavíte on-line aj cez telefón

Hľadáte kvalitnú zdravotnú starostlivosť pre seba alebo členov Vašej rodiny? Prijmite naše pozvanie do ambulancie MUDr. Andrei Slodičákovej. Nájdete nás v dvoch ordináciách, v obci Ždiar a v meste Spišská Stará Ves. S prevodom zdravotnej karty si nerobte starosti – všetko zariadime za Vás mailom alebo cez telefón.

Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás: 0940 992 377
GDPR

Zmena lekára – tlačivo

Vaša zmena lekára prebehne jednoducho a rýchlo aj cez telefón alebo e-mail. Ak uprednostňujete tradičný spôsob alebo vybavujete zmenu lekára pre rodinného príslušníka, či známeho, využite formulár – tlačivo pre zmenu lekára.

Stiahnite si dokument, vytlačte, vyplňte a podpíšte. Následne nás s vyplneným dokumentom navštívte alebo nám ho zašlite na adresu našej ambulancie.

Zmena lekára – ako na to

Nie ste spokojný s Vaším súčasným lekárom? Máte pocit, že o Vaše zdravie nie je dostatočne dobre postarané? Môžete sa rozhodnúť o zmenu svojho lekára.
 
Prvým krokom by malo byť zvoliť si lekára, ktorý Vám bude vyhovovať a ktorému budete dôverovať. Môžete sa poradiť s rodinnými príslušníkmi alebo priateľmi, ktorí majú dobré skúsenosti s lekármi, alebo si môžete vyhľadať hodnotenia a recenzie online. Prečítajte si hodnotenia našich doterajších pacientov.
 
Ak ste sa už rozhodli pre nového lekára, môžete kontaktovať ordináciu a zistiť, či je možné sa u neho registrovať. Môžete im poskytnúť svoje zdravotné záznamy a informácie o Vašom súčasnom zdravotnom stave, aby Vás nový lekár mohol lepšie sledovať a poskytnúť Vám potrebnú liečbu.
 
Je tiež dôležité oznámiť svojmu súčasnému lekárovi, že sa chystáte zmeniť doktora. Starosti s prevodom zdravotnej karty nechajte na nás. Všetko zariadime za Vás cez telefón alebo mailom. Na konci stačí Vás podpis počas Vašej návštevy ordinácie a prevod je zariadený.
 
Zmena lekára môže byť dôležité rozhodnutie, preto je dôležité nájsť si lekára, ktorý Vám bude najviac vyhovovať a bude sa svedomito starať o Vaše zdravie.

Pozývame Vás stať sa súčasťou niektorej z našich ambulancií. Nájdete nás v ambulancii Ždiar, pondelok, stredu a piatok v čase od 7:30 do 15:30. Ambulancia Spišská Stará Ves ordinuje v utorok a štvrtok od 7:30 do 15:00.

Kontaktujte nás

Potrebujete viac informácií alebo sa chcete poradiť o prevode Vašej zdravotnej karty k nám? Kontaktujte niektorú z našich ambulancií, telefonicky alebo nám napíšte. Ambulancia Ždiar alebo ambulancia Spišská Stará Ves. 

Kontaktujte nás →

Cenník výkonov

Zoznam úkonov a cenník ambulancie Ždiar a Spišská Stará Ves

Cenník →

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť? Kontaktujte prosím niektorú z našich ambulancií

Kontakty →