Ambulancia Ždiar

Nájdete nás v budove zdravotného strediska Ždiar, nad ambulanciou detskej lekárky, po schodoch v smere lekárne. Ordinačné hodiny: pon., str., pia., 7:30 – 15:30

zmena lekára
Staňte sa našim pacientom a užívajte si kvalitnú zdravotnú starostlivosť. Pohodlný prevod Vašej zdravotnej karty zariadime za Vás.
začnite tu

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých Ždiar

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých v Ždiari je tu aj pre Vás. Navštívte nás v budove zdravotného strediska, na druhom poschodí nad ordináciou detskej lekárky. Ordinujeme pondelok, streda a piatok, 7:30 – 15:30 hod.

Ambulancia Ždiar – ordinačné hodiny

S Vašou zdravotnou starostlivosťou sa na nás môžete obrátiť v ambulancii Ždiar počas vybraných pracovných dní. Navštívte nás v pondelok, stredu a piatok, v čase od 7:30 do 15:30 hod. Tešíme sa na Vašu návštevu!

NOVINKA • Objednajte sa cez telefón alebo on-line. Kontaktujte nás

  • Pondelok07:30 - 15:30
  • Utorok
  • Streda07:00 - 15:30
  • Štvrtok
  • Piatok07:00 - 12:00

Úkony a cenník služieb

Našim pacientom poskytujeme širokú škálu služieb, vrátane všeobecných vyšetrení aj špecializovaných procedúr. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli kvalitnú zdravotnú starostlivosť. Podrobný zoznam úkonov aj cenník nájdete tu.

Podeľte sa o svoj názor

Vaše Google recenzie pomáhajú ostatným a pomáhajú aj nám zlepšiť naše služby. Ďakujeme za podporu.

Pridaj Google recenziu→

Poradňa a kontakty

V prípade, že máte akékoľvek otázky alebo sa chcete poradiť, smelo nás kontaktujte. Pre viac informácií úkonoch aj možnostiach, ako sa stať naším pacientom nás navštívte v našej ambulancii alebo využite on-line formulár.

Ambulancia Ždiar

Zdravotné stredisko Ždiar
Ždiar 261, 05955

Plánujete zmenu lekára?

Staňte sa aj Vy našim pacientom a užívajte si kvalitnú zdravotnú starostlivosť priamo u Vás doma. Pohodlný prevod Vašej zdravotnej karty zariadime za Vás.

Zitite viac tu →

Mohlo by Vás zaujímať:

Ambulancia Spišská Stará Ves

Pozývame Vás do našej novo-otvorenej ambulancie v Spišskej Starej Vsi. Zabezpečujeme pre Vás kvalitnú zdravotnú starostlivosť.

Pomôžeme Vám v starostlivosti o Vaše zdravie. Pozývame Vás do našej ambulancie v Spišskej Starej Vsi. Kvalitná zdravotná starostlivosť priamo u Vás doma.

zistite viac

Cenník výkonov

Staňte sa súčasťou našej ambulancie. Prevod karty vybavíme za Vás

Cenník →

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť? Kontaktujte prosím niektorú z našich ambulancií

Kontakty →